بیرانوند شوک دوم به پرسپولیس را وارد کرد!

بیرانوند شوک دوم به پرسپولیس را وارد کرد!

روز گذشته وحید امیری در عین ناباوری باشگاه پرسپولیس را به مقصد ترابزون اسپور ترک کرد تا شماره ۱۱ سرخ های پایتخت فوتبال خود را در سوپر لیگ ترکیه ادامه دهد و بخت خود برای حضور در دیگر تیم های بزرگ تر و بیشتر دیده شدن امتحان نماید.

بیرانوند شوک دوم به پرسپولیس را وارد کرد!

علیرضا بیرانوند یکی از صمیمی ترین و نزدیک ترین افراد به وحید امیری بود که به شهادت دیگر بازیکنان پرسپولیس در تمامی اردو ها وی و وحید امیری هردو با یکدیگر در یک اتاق مستقر و در تمرینات با هم به جست و خیز می پرداخته اند که هم زبانی و همشهری بودنشان نیز مزیدی بر علت شده بود تا آنها از حضور یکدیگر انگیزه بگیرند.

بیرانوند شوک دوم به پرسپولیس را وارد کرد!

به ادعای منابع نزدیک به وکیل بیرانوند، او از وحید امیری خواسته است تا شرایط ترکیه را برایش شرح دهد تا با مطلع شدن از حال و هوای سوپر لیگ ترکیه، اردوی سرخپوشان را ترک و به ترابزون اسپور بپیوندد، چرا که بیرانوند احساس دلتنگی بسیاری برای وحید امیری دارد!

بیرانوند شوک دوم به پرسپولیس را وارد کرد!

البته علیرضا بیرانوند در روز گذشته در صفحه اینستاگرام خود پس از جدایی امیری، متن با شکوهی را برای خداحافظی وی منتشر کرد که خبر از جدایی این دو دست حداقل تا چند ماه آتی خبر می داد، اما به یکباره امروز فضای رسانه ای درگیر حواشی جدایی ستاره ملی پوش برانکو ایوانکوویچ شده است؛ لازم به ذکر است بیرانوند پس از جام جهانی دائما مدعی شده است که به خواسته هواداران احترام می گذارد و  تا پایان زمان محرومیت از نقل و انتقالات در کنار تیم محبوب خود باقی می ماند.

منبع: ورزش ۱۱

نویسنده مطلب: نوشین

http://kolony.ir/images/authors/nooshin_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/nooshin_cover.jpeg---ممنون که کلونی را حمایت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.