برانکو برای اولین بازی لیگ برتر دردسر ساز شد

تیم فوتبال پرسپولیس که عنوان قهرمانی دو دوره اخیر لیگ برتر را یدک می کشد باید پنجشنبه همین هفته دیدار افتتاحیه لیگ هجدهم را در مشهد مقابل پدیده این شهر برگزار کند.

برانکو و شاگردانش با توجه به کوچ ستاره هایی چون مسلمان،  امیری ، احمد زاده و همچنین مصدومیت شجاع خلیل زاده در این دیدار کار بسیار دشواری را پیش رو خواهند داشت. نیمکت خالی  در کنار فقدان  بازیکنان فانتزی می تواند برای برانکو و تیمش درنیم فصل اول گران تمام شود.

در بین بازیکنان جدا شده از پرسپولیس وحید امیری ستاره تیم ملی ایران در جام جهانی و بهترین بازیکن لیگ هفدهم  از نگاه کارشناسان در طی دو فصل اخیر بیشترین تاثیر گذاری را برای قرمزپوشان در شهر مشهد داشته است، امیری دو فصل پیش درزمین برفی ثامن در دقیقه ۹۰ گل برتری پرسپولیس را به ثمر رساند، البته اوج کار او در این شهر به دیدار های فصل گذشته پرسپولیس بر می گردد، بازیکن مورد علاقه برانکو فصل گذشته در دیدار با سیاه جامگان در دقیقه ۹۰ یک پاس گل تماشایی را برای علیپور فراهم کرد و  در برابر پدیده گل قهرمانی زود هنگام پرسپولیس را به ثمر رساند.

منبع: افکارنیوز

نویسنده مطلب: نوشین

http://kolony.ir/images/authors/nooshin_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/nooshin_cover.jpeg---ممنون که کلونی را حمایت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.