رونمایی رسمی از پورشه ماکان ۲۰۱۹

پورشه پس از ماه ها تست نمونه های آزمون استتار شده پورشه ماکان ۲۰۱۹ در سراسر دنیا سرانجام از این خودرو رونمایی کرد.

این خودرو اواخر سال جاری وارد بازار هند شده و پس از آن در بازارهای جهانی نیز عرضه خواهد شد. عرضه این خودرو در بازار هند می تواند اوایل سال ۲۰۱۹ باشد.

تفاوت قسمت جلوی این خودرو با مدل قبلی آن به سختی قابل تشخیص است اما طراحی چراغ های عقب آن جدید است. این خودرو از سبک طراحی قسمت پشت جدید پورشه با نواری LED بهره می برد. چراغ های جلوی این خودرو و سپر جلوی آن نیز جدید هستند و طراحی رینگ های آلیاژی نوین نیز برای آن تعبیه شده است.

گزینه های رنگ جدیدی همچون آبی، نقره ای و سبز نیز به پالت رنگ کنونی این خودرو اضافه شده اند. در کابین این خودرو با هر به روز رسانی، نمایشگر سرگرمی نیز بزرگ تر می شود. این نمایشگر از نسخه ۷ اینچی قبلی به ۱۱ اینچ افزایش یافته و دارای کنترل صوتی هوشمند و به روز رسانی ترافیک در زمان حقیقی است.

شاسی های این خودرو نیز به همراه سیستم تعلیق آن ارتقا یافته تا سواری و دینامیک بهتری را فراهم سازد اما اطلاعات رسمی در مورد نیرومحرکه آن در دست نیست. بی شک گزینه های موتور و گیربکس کنونی این خودرو حفظ می شود اما می توان انتظار داشت یک نسخه هیبریدی یا شارژی نیز برای آن عرضه شود.

منبع: پرشین خودرو

نویسنده مطلب: نوشین

http://kolony.ir/images/authors/nooshin_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/nooshin_cover.jpeg---ممنون که کلونی را حمایت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.