اعتراض بیرانوند به تصمیم عجیب برانکو

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف تیم فوتبال فولاد می‌رود.

عیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی‌پوش سرخپوشان به دلیل عملکرد مناسب در رقابت‌های جام جهانی روسیه از تیم‌های مختلف پیشنهادهای خوبی داشت اما به خاطر اینکه قرمزها در نقل و انتقالات محروم هستند، وی ترجیح داد این فصل را هم در تیم پرسپولیس بازی کند.

برانکو، سرمربی سرخپوشان در بازی نخست پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر مقابل پدیده تصمیم گرفت به بیرانوند استراحت دهد و این بازیکن بر روی نیمکت قرمزها نشست. برانکو در پایان بازی درباره نیمکت نشینی بیرانوند گفت: فعلا بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس آماده نیست و تا چند هفته آینده تصمیمات لازم برای حضور بیرانوند گرفته می‌شود.

ظاهرا خبرهایی به گوش می‌رسد که سرمربی سرخپوشان تصمیم دارد برای دیدار دوم پرسپولیس در رقابت‌های لیگ برتر مقابل فولاد از رادوشویچ به عنوان سنگربان قرمزها استفاده کند که این خبر مورد اعتراض بیرانوند قرار گرفت و وی در آخرین مصاحبه خود با رسانه‌ها گفت: من آماده هستم و دیگر نیازی به استراحت ندارم. برای دیدار با فولاد دوست دارم در درون دروازه قرمزها قرار گیرم.

نویسنده مطلب: نوشین

http://kolony.ir/images/authors/nooshin_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/nooshin_cover.jpeg---ممنون که کلونی را حمایت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.