۱۰چهره منفور حال حاضر فوتبال

بحث حمایت و یا نفرت از یک بازیکن و یا یک تیم، سابقه ای بسیار بلند و همرده با شروع فوتبال در جهان دارد. اما در این میان بوده اند بازیکنان و یا مربیانی که بیش از همه مورد خشم عموم طرفداران این رشته مهیج قرار گرفته اند. در این گزارش به بررسی بازیکنان و مربیانی می پردازیم که بیش از دیگربازیکنان مورد نفرت اهالی و طرفداران فوتبال قرار دارند.

۱۰- اشلی یانگ

این بازیکن انگلیسی همواره به دلیل تمارض های گاه و بی گاهش در حین بازی از سوی تیم ها و تماشاگران رقیب مورد نفرت و خشم بوده است و در اکثر ورزشگاه های انگلیس با سوت های ممتد تماشاچیان بدرقه می گردد.

۹- دیگو گودین

این بازیکن اروگوئه ای به دلیل سبک خشونت آمیز فوتبالش و خطاهای خشنی که در زمین بازی مرتکب می شود از سوی بسیاری از طرفداران این رشته مورد نفرت و خشم قرار دارد.

۸- ماریو ماندژوکیچ

بازیکن کروات یوونتوس در تمامی تیم هایی که حضور داشته همواره به درگیری های لفظی و فیزیکی با مدافعین مقابل خود در شرایطی که توپ در جریان بازی نبوده است پرداخته و باعث نفرت طرفداران فوتبال شده است.

۷- سرخیو بوسکتس

در نحوه و سبک فوتبال این بازیکن اسپانیایی تمارض شکلی خاص و جدایی ناپذیر به خود گرفته است. بزرگنمایی های بسیار باعث شده است تا حتی طرفداران بارسلونا نیز نسبت به خطاهایی که روی این بازیکن اتفاق می افتد عکس العمل خاصی از خود نشان ندهند. بوسکتس در اکثر استادیوم های اسپانیا با نفرت تماشاگران روبرو است.

۶- رونالدو

این اعجوبه پرتغالی یکی از پر طرفدارترین بازیکنان تاریخ فوتبال است اما از سوی بسیاری از طرفداران فوتبال نیز موردنفرت قرار می گیرد. خودنمایی ها و حرکات مغرورانه و گاها تمارض های این بازیکن در زمین فوتبال باعث شده است که خشونت و نفرت بسیاری از طرفداران فوتبال شامل حال او نیز گردد.

۵- په په

این مدافع پرتغالی به دلیل خطاهای خشن و نحوه فوتبالی که ارائه می داد از سوی بسیاری از طرفداران فوتبال مورد نفرت و خشم قرار می گرفت و حتی برخی از طرفداران رئال مادرید نیز دل چندان خوشی از او نداشتند.

۴- دیگو کاستا

این بازیکن اسپانیایی در کمترین استادیومی مورد غضب و خشم هوادارن قرار نمی گیرد. کاستا با درگیری های غیر فوتبالی دشمنان زیادی را چه در داخل زمین و چه در پیرامون فوتبال برای خود دست و پا کرده است.

۳- لوئس سوارز

بازیکن اروگوئه ای بارسلونا همواره دارای حاشیه های بسیاری در زمین فوتبال بوده است از گازهای متوالی او و استفاده از دندان هایش برای اعمال خشونت تا تمارض ها و اعتراضات همیشگی اش باعث نفرتی بسیار بزرگ در دل هواداران تیم های مقابل سوارز شده است.

۲-سرخیو راموس

راموس بازیکنی کاملا خشن در زمین فوتبال می باشد و به اذعان اکثر کارشناسان از هر راهی برای متوقف کردن بازیکن مقابل خود استفاده می کند. در فصل گذشته با خطایی که بر روی صلاح مرتکب شد باعث گردیدتا میزان نفرت طرفداران فوتبال از این بازیکن بسیار بیش تر از قبل گردد.

۱- نیمار

عکس العمل ها و تصمیمات این بازیکن برزیلی در خارج و داخل زمین فوتبال باعث شده است که نیمار برزیلی با اختلاف در صدر این لیست قرار بگیرد حتی طرفداران برزیل نیز به دلیل بزرگ نمایی ها و تمارض های این بازیکن در حین بازی های برزیل در جام جهانی بارها به تمسخر و اعمال نفرت از او پرداختند. البته طرفداران پاری سن ژرمن نیز به دلیل درگیری های اول فصل گذشته نیمار با کاوانی از این بازیکن دل خوشی ندارند و از محبوبیت مناسبی بین آنها نیز برخوردار نمی باشد.

منبع: ورزش۱۱

نویسنده مطلب: نوشین

http://kolony.ir/images/authors/nooshin_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/nooshin_cover.jpeg---ممنون که کلونی را حمایت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.