این دستگاه بوی بد پا را از بین می برد

این دستگاه بوی بد پا را از بین می برد

برای افرادی که در هنگام کفش پوشیدن جوراب به پا نمی کنند و یا افرادی که متاسفانه پاهایشان بو می دهد ، پاناسونیک خبرهای خوبی برایشان دارد.این شرکت به تازگی دستگاهی به نام خوشبو کننده کفش را به بازار عرضه خواهد کرد.این دستگاه از تکنولوژی نانو بهره می برد که می تواند بوی بد کفش شما را از بین ببرد.

برای استفاده کننده از محصول ، شما کافیست این دستگاه را داخل کفش خود قرار دهید.این دستگاه اشعه های قوی را به داخل کفش خود ارسال می کند و ذرات مرتبط با بوی نامطبوع کفش را از بین می برد. این دستگاه دو حالت مختلف دارد : حالت عادی و طولانی که بین ۵ الی ۷ ساعت دستگاه مشغول پاکسازی کفش شما می شود.بر اساس گفته های شرکت پاناسونیک حالت طولانی این دستگاه مناسب افرادی است که شدیدا به بوی نامطبوع کفش حساس هستند.

این دستگاه جز اولین پروژه های پاناسونیک در زمینه حذف بوی نامطبوع نیست.تابستان سال گذشته ، این شرکت یک جا رختی خوش بو کننده را به بازار عرضه کرد که می توانست همین پروسه را برای لباس های شما انجام دهد.

این دستگاه عجیب و غریب احتمالا در ۲۰ سپتامبر در ژاپن رو نمایی خواهد شد.البته این شرکت هنوز قیمتی را برای این دستگاه تعیین نکرده است ولی قطعا قیمت این دستگاه مشابه جا رختی خوشبو کننده خواهد بود.قرار است که پاناسونیک هر ماه ۱۰۰۰ از این دستگاه تولید خواهد کرد. پس اگر شما خیلی از این دستگاه خوشتان آمده است سریعا برای پیش خرید آن اقدام کنید.ما هنوز نمی دانیم چه افرادی واقعا به این دستگاه نیاز دارند ولی قطعا مناسب افرادی است که از وسایل و محصولات دیگر نتیجه نگرفته است و این به عنوان راه حل نهایی برای آنها می باشد.

این دستگاه بوی بد پا را از بین می برد

توضیحاتی در مورد شرکت پاناسونیک

پاناسونیک شرکت الکترونیکی ژاپنی و چندملیتی است، که دفتر مرکزی آن در کادوما، اوساکا قرار دارد. شرکت پاناسونیک در سال ۱۹۱۸ توسط کونوسوکه ماتسوشیتا تحت نام ماتسوشیتا تاسیس شد و در طول سال‌های متمادی فعالیت در صنایع الکترونیک و مخابرات، امروزه در ردیف شرکت‌های بزرگ ژاپنی مانند سونی، هیتاچی، شارپ و توشیبا قرار دارد، که به‌عنوان غول‌های صنایع الکترونیکی جهان شناخته می‌شوند. این شرکت در سال ۲۰۱۲ به‌عنوان چهارمین تولیدکننده تلویزیون در جهان شناخته شد.سهام شرکت پاناسونیک در بازارهای بورس توکیو، بورس اوساکا، بورس ناگویا و بورس فیلیپین معامله می‌شود.

منبع:‌کالاسودا

نویسنده مطلب: محمد

http://kolony.ir/images/authors/mohammad_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/mohammad_cover.jpg---یه نفر کیش، همَمون مات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.