معرفی خودروی HS7 هونگ‌کی با بزرگترین جلوپنجره در جهان

معرفی خودروی HS7 هونگ‌کی با بزرگترین جلوپنجره در جهان

احتمالا خودروی Hongqi HS7 (هونگ‌کی) یکی از جذاب‌ترین suvهای بازار جهان است که از چین ظهور می‌کند.

این خودرو در قالب یک ساختار مفهومی و به مناسبت ۶۰ سالگی برند Hongqi در نمایشگاه پکن سال ۲۰۱۶ به نمایش درآمد.

تصاویر لو رفته جدید در فضای مجازی نشان می‌دهد این خودرو ظاهر بزرگ و جذابی دارد و به یک جلوپنجره قدرتمند و غول‌پیکر با خطوط عمودی مجهز شده است. یک خط قرمز نیز از روی کاپوت به سمت جلوپنجره کشیده شده و تا روی یکی از پره‌های عمودی ادامه می‌یابد. نمای زیرین جلوپنجره شاسی‌بلند چینی با یک فضای مستطیلی با کادر بندی کرومی پوشیده شده و درحاشیه دریچه‌های هوا مه‌شکن‌های کوچک به کار رفته‌اند. اما به نظر می‌رسد این خودرو بزرگترین جلوپنجره جهان را دارد.

تصاویر قبلی از مدل مفهومی HS7 بوی لوکس بودن می‌دهد. تریم چرمی، نوارهای آلومینیومی درون کابین و فرمان کاربردی از ویژگی‌های این خودرو هستند. به علاوه کاربران با یک سامانه اطلاعات و سرگرمی بزرگ کار خواهند کرد و از یک فضای مناسب برای سر و پا برخوردارند.

خودرو روی پلتفرم سدان‌های H7 Hongqi سوار است و قدرتش را از یک موتور ۲ لیتری توربوشارژ ۴ سیلندر با گشتاور ۲۶۰ نیوتن‌متر و توان ۲۰۴ اسب‌بخاری می‌گیرند. البته نمونه‌‌های قدرتمند تر خودرو نیز از موتورهای ۳ لیتری توربوشارژ ۶ سیلندر با گشتاور ۳۰۰ نیوتن‌متر و توان ۲۳۱ اسب بخار بهره می‌برند.

منبع خبر : عصر ایران

نویسنده مطلب: محمد

http://kolony.ir/images/authors/mohammad_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/mohammad_cover.jpg---یه نفر کیش، همَمون مات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.