آقای‌گل لیگ برتر زیر ۵۰ میلیون تومان قراداد دارد

آقای‌گل لیگ برتر زیر ۵۰ میلیون تومان قراداد دارد

وحید خشتان، هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان با ۴ گل زده، آقای گل رقابت‌های لیگ برتر محسوب می‌شود و قراردادی زیر ۵۰ میلیون تومان دارد.

هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال به پایان رسید و پدیده مشهد با ۹ امتیاز در صدر جدول و تیم‌های سپاهان اصفهان، پرسپولیس تهران و پارس جنوبی جم در رده‌های بعدی قرار دارند.

آقای گل لیگ برتر، اما از باشگاه استقلال خوزستان است. وحید خشتان ستاره جوان و نوظهور آبی‌های دیار کارون که از لیگ دسته دوم و با صلاحدید داریوش یزدی به تیم قهرمان لیگ پانزدهم فوتبال ایران پیوست و با گلزنی مقابل تیم‌های پدیده مشهد، ماشین سازی تبریز و صنعت نفت آبادان با ۴ گل زده به تنهایی در صدر جدول گلزنان رقابت‌های لیگ هجدهم قرار گرفت.

خشتان تنها در دیدار تیمش مقابل پرسپولیس که با تساوی صفر بر صفر انجامید، موفق به گلزنی نشد و نکته جالب اینکه او در فصل گذشته در دفاع راست قرار داشت و با تغییر پست در تیم آبی‌ها و قرار گیری در پست هافبک راست توانسته تمامی گل‌های تیمش در لیگ هجدهم را به ثمر برساند.

قرارداد این بازیکن برای حضور در استقلال خوزستان برای یک فصل کمتر از ۵۰ میلیون تومان است و نکته جالب اینکه قرارداد لیدر‌های تیم باشگاهی هم تا حدودی نزدیک به آقای گل لیگ برتر است.

یکی از لیدر‌های تیم باشگاهی مطرح در فوتبال ایران در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ادعای جالبی مطرح بیان کرد: از باشگاه برای لیدر بودن پولی دریافت نمی‌کنیم و حتی در طرح‌های موزاییکی نیز کمک مالی می‌کنیم. البته باشگاه‌های کم هوادار برای حضور هواداران، در هر بازی میانگین بین ۶۰۰ تا یک میلیون تومان پول به لیدر‌ها می‌دهد.

او افزود: البته برخی از لیدر‌ها هم کارمند باشگاه هستند و در مسابقات به عنوان لیدر در ورزشگاه‌ها حضور می‌یابند و از تیم هایشان پول می‌گیرند.

نویسنده مطلب: محمد

http://kolony.ir/images/authors/mohammad_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/mohammad_cover.jpg---یه نفر کیش، همَمون مات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.