جیب های لباس بانوان مناسب تلفن همراه نیست

جیب های لباس بانوان مناسب تلفن همراه نیست

جیب های لباس بانوان به قدری کوچکند که شما نمی توانید حتی یک بسته آدامس را داخل آنها قرار دهید. اگر بخواهیم نمونه ای برای شما مثال بزنیم می توانیم به تلفن همراه iPhone X اشاره کنیم که کمتر از نیمی از بانوان می توانند آن را در جیب شلوار خود قرار دهند و از این لحاظ اغلب مورد نکوهش قرار گرفته است.

مشکلات در این زمینه بسیار زیاد است و به همین منظور علم به سراغ اثبات این موضوع رفته است. محققان اعلام کرده اند که جیب های لباس بانوان برای نگهداری تلفن همراه خیلی کوچک است.

تحقیقات نشان داده است که جیب شلوارهای جین بانوان حدود ۴۷درصد کوتاه تر و ۶.۵ درصد باریک تر از جیب شلوارهای جین آقایان است. اگر بخواهیم خیلی واقع گرایانه به این موضوع نگاه کنیم تنها ۴۰ درصد جیب های جلوی شلوار بانوان قابلیت قرار دادن تلفن همراه iPhoneX را در خود دارا هستند.

اما این موضوع در مورد تلفن های همراه گلکسی سامسونگ و پیکسل گوگل صدق نمی کند. البته این موضوع در جیب های شلوار آقایان متفاوت است و حدود ۹۵ درصد تلفن های همراه در جیب شلوار آقایان به خوبی جا می شوند.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه راجع به این موضوع صحبت کنیم، جیب شلوار آقایان به طور کلی بزرگ تر  از جیب شلوار بانوان است، اما سایز جیب شلوار بانوان و آقایان یک چارچوب مشخص دارد و تغییرات اختصاصی به ندرت در این لباس ها اتفاق می افتد. البته در زمینه لباس و شلوار آقایان مدل های اندامی و رسمی داریم که می تواند در نوع خود متفاوت باشد.

قطعا لباس و کیف و کوله اندازه های مختلفی دارند و هر کدام به نوعی مورد پسند افراد مختلف هستند. کیف ها و کوله ها یکی از فضاهای مناسب برای قرار دادن تلفن های همراه هستند ولی امنیت و حفاظت از این وسایل ارزشمند هم در نوع خود مهم و اساسی است.

امروزه تلفن های همراه در سایزها و اندازه های مختلف به بازار عرضه می شوند و روز به روز هم اندازه صفحات آنها بزرگ تر می شود.  تلفن های همراه حاوی اطلاعات شخصی افراد هستند و این موضوع باعث می شود حساسیت روی حفاظت درست از آنها افزایش یابد و به همین دلیل یک تلفن همراه طی روز باید در جای مناسبی نگهداری شود.

منبع: کالاسودا

نویسنده مطلب: نوشین

http://kolony.ir/images/authors/nooshin_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/nooshin_cover.jpeg---ممنون که کلونی را حمایت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.