رونمایی از هیولای جدید بوگاتی Divo

رونمایی از هیولای جدید بوگاتی Divo

کمپانی خودروسازی بوگاتی بعد از انتشار پیش نمایش های متعدد از هیولای جدید خود، در نهایت خودروی “بوگاتی Divo” را به طور رسمی رونمایی کرد که جزییات بیشتر آن را در ادامه مطلب بررسی خواهیم کرد.

هایپرکار جدید بوگاتی برای احیای سنت های این شرکت ساخته شده است، اما همچنان ویژگی های منحصربه فرد طراحی بوگاتی شیرون در چهره بوگاتی Divo دیده می شود، ولی در مجموع طراحی ظاهری اتومبیل تغییرات بسیار زیادی نسبت به نسخه استاندارد بوگاتی شیرون داشته و باعث شده است تا علاوه بر کاهش وزن ۳۵ کیلوگرمی اتومبیل، آیرودینامیک آن به طور چشمگیری بهبود پیدا کند که می توانید جزییات آن را با چاشنی بیشتر هیجان و خشونت در گالری پرشین خودرو شاهد باشید.

باوجود تغییرات بسیار خوب ظاهر اتومبیل که الهام گرفته از سنت بوگاتی و محصولات نسل قبل این شرکت است، در زیر کاپوت اتومبیل همچنان از موتور شانزده سیلندر ۸ لیتری به همراه چهار توربوشارژر استفاده شده است که می تواند خروجی قدرت ۱۵۰۰ اسب بخاری داشته باشد، اما همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم، وزن اتومبیل حدود ۳۵ کیلوگرم کاهش پیدا کرده است.

در نقطه مقابل بخاطر تغییرات سیستم تعلیق، بهبود طراحی شاسی و همچنین تغییرات ظاهری و بهبود قسمت های آیرودینامیکی بویژه افزایش ۲۳ درصدی سایز اسپویلر عقب اتومبیل نسبت به خودروی بوگاتی شیرون، می توانیم ۹۰ کیلوگرم نیروی چسبندگی (داون فورس) بیشتری نسبت به نسخه استاندارد بوگاتی شیرون داشته باشیم که در هدایت و ترمزگیری بهتر اتومبیل تاثیرگذار خواهد بود.

منبع خبر : پرشین خودرو

نویسنده مطلب: محمد

http://kolony.ir/images/authors/mohammad_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/mohammad_cover.jpg---یه نفر کیش، همَمون مات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.