نظر متفاوت بازیکن الدحیل درباره دیدار برگشت

نظر متفاوت بازیکن الدحیل درباره دیدار برگشت

بازیکن الدحیل بر این باور است که پرسپولیس در دیدار برگشت بازی هجومی را در دستور کار خود قرار می‌دهد و این کار تیمش را راحت‌تر می‌کند.

الدحیل در دیدار رفت برابر تیم فوتبال پرسپولیس توانست با یک گل به پیروزی برسد. با وجود این که همه اتفاق نظر دارند که کار الدحیل در ورزشگاه آزادی سخت تر خواهد بود اما بازیکن الدحیل نظر متفاوتی دارد.

عاصم مادبو، بازیکن الدحیل گفت‌: معتقدم که دیدار برگشت در ورزشگاه آزادی راحت‌تر خواهد بود چرا که تیم ایرانی مجبور است بازی هجومی را به نمایش بگذارد و این کار ما را راحت‌تر می‌کند. البته این دیدار سخت خواهد بود اما ما به توانایی خود ایمان داریم و بر این باور هستیم که به دور بعد صعود می‌کنیم.

او ادامه‌ داد: نتوانستیم بازی همیشگی خود را به نمایش بگذاریم. البته باید این را هم گفت‌ که چند بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشتیم. خوشحالیم که توانستیم پیروز بازی شویم. پرسپولیس در این دیدار بیشتر به کارهای دفاعی پرداخت. آنها دفاع می‌کردند. با این حال خوشبختانه توانستیم به پیروزی برسیم. بازیکنان نهایت تلاش خود را به کار گرفتند.

منبع: پارس نیوز

نویسنده مطلب: محمد

http://kolony.ir/images/authors/mohammad_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/mohammad_cover.jpg---یه نفر کیش، همَمون مات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.