آنلاین اسباب کشی کنید

آنلاین اسباب کشی کنید

راه ساده‌ ای که به کمک تکنولوژی پیش روی شما گذاشته شده وجود دارد و آن استفاده از برنامه‌های آنلاینی است که به شما در نقل‌وانتقال اسباب‌هایتان کمک می‌کند.

اسباب‌کشی اتفاقی که قطعاً هر کدام از ما یک بار و شاید هم چندبار تجربه کرده باشیم. شاید رفتن به خانه جدید اتفاق خوبی باشد اما قطعاً جمع‌آوری وسایل و بسته‌بندی آنها در کارتون‌های مختلف، بخش سخت و طاقت فرسای این جابه‌جایی است. بعد از جمع‌آوری یک مرحله سخت دیگر هم وجود دارد و آن پیدا کردن شرکت حمل و نقلی است که اسباب‌های شما را با بهترین کیفیت به مقصد برساند.

جستجوی ساده در حمل و نقل

یکی از بهترین راه‌ها این است که از تجربه دوستان و آشنایان تان که در این زمینه سر رشته دارند استفاده کنید و یک راه بهتر دیگر این است که با یک جست‌و‌جوی ساده در اینترنت بهترین شرکت حمل‌ونقل که کاربران تجربه‌های استفاده از آنها را داشته‌اند ، پیدا کنید.

تکنولوژی چه کمکی پیش روی شما گذاشته است

اما یک راه ساده‌تر دیگر هم که به کمک تکنولوژی پیش روی شما گذاشته شده وجود دارد و آن استفاده از برنامه‌های آنلاینی است که به شما در نقل‌وانتقال اسباب‌هایتان کمک می‌کند. از جمله برنامه‌هایی که می‌توانیم در این زمینه به‌ شما معرفی کنیم بارکو است.

اپلیکیشن درخواست خودرو حمل بار

این برنامه در واقع اپلیکیشن درخواست خودرو حمل بار است. با این برنامه تنها با چند کلیک می‌توانید مبدأ و مقصد خود را مشخص کرده و خودرو باربری مورد نیاز شامل مینی وانت، وانت بار، نیسان بار، مینی کامیونت و کامیون را انتخاب کنید. شعار اصلی این برنامه اسباب کشی راحت و بی‌دغدغه است. گفتنی است با مشخص کردن دقیق مسیر و حتی طبقات در نهایت برنامه هزینه نهایی را به شما اعلام می‌کند.

کاربران اندروید و IOS می‌توانند اپلیکیشن این سرویس را به‌صورت رایگان از فروشگاه‌های ایرانی فروش اپ دریافت کنند.

منبع: کالاسودا

نویسنده مطلب: نوشین

http://kolony.ir/images/authors/nooshin_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/nooshin_cover.jpeg---ممنون که کلونی را حمایت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.