قابلیت AR Emoji به زودی برای گلکسی نوت 8 عرضه می‌شود

قابلیت AR Emoji به زودی برای گلکسی نوت ۸ عرضه می‌شود

سامسونگ تصمیم گرفته است تا قابلیت My Emoji که AR Emoji هم نامیده می‌شود را برای پرچمدار قدیمی خود یعنی گلکسی نوت ۸ عرضه کند.

قابلیت AR Emoji برای اولین بار همراه با پرچمدار اس ۹ توسط سامسونگ معرفی شد؛ به گفته کاربران سایت Reddit برنامه ساخت ایموجی My Emoji Maker هم اکنون برای برخی از دستگاه‌های گلکسی نوت۸ در فروشگاه Galaxy Apps برای دانلود در دسترس است، اما این برنامه فعلا فقط قابل دانلود است و عملکردی ندارد و اجرا نمی‌شود.

یکی دیگر از کاربران سایت Reddit که نسخه مجهز به تراشه اگزینوس نوت ۸ را در اختیار دارد، ادعا می کند که بعد از انجام بروزرسانی برنامه دوربین خود به نسخه ۷۶٫۷۶ در ماه آگوست، قابلیت AR Emoji فعال شده و به خوبی کار می‌کند. فعلا این قابلیت برای اکثر کاربران قابل استفاده نیست، اما کاربرانی که از نسخه‌های اگزینوس استفاده می‌کنند و برنامه دوربین خود را بروزرسانی کرده‌اند، می‌توانند به راحتی از قابلیت AR Emoji بر روی گوشی خود استفاده کنند.

قابلیت AR Emoji مانند Animoji اپل عمل می‌کند و این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا با استفاده از دوربین جلو چهره خود را تبدیل به شخصیت ها کارتونی و ایموجی‌های متحرک تبدیل کنند؛ البته این قابلیت در سامسونگ از شخصیت های کارتونی معروف دیزنی هم بهره می‌برد. با توجه به این که AR Emoji از سخت افزار خاصی برای ساخت این شکلک ها استفاده نمی‌کند، دقت کمتری نسبت به قابلیت Animoji اپل دارد.

اگر سامسونگ این قابلیت را برای تمام گوشی های نوت ۸ عرضه کند، این به معنی امکان عرضه قابلیت AR Emoji برای سایر گوشی های قدیمی و جدید سامسونگ است.

منبع:‌سخت افزار

نویسنده مطلب: نوشین

http://kolony.ir/images/authors/nooshin_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/nooshin_cover.jpeg---ممنون که کلونی را حمایت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.