توصیه یک روزنامه: دفاع استقلال ضعیف است، از دقیقه اول حمله کنید

توصیه یک روزنامه: دفاع استقلال ضعیف است، از دقیقه اول حمله کنید

روزنامه «الرایه» قطر گزارش کاملی از پیش بازی دو تیم فوتبال السد و استقلال ایران منتشر کرده است. این روزنامه در بخشی از گزارش خود کفه صعود السد را سنگین تر دانسته و نوشته است: «با مقایسه همه جانبه و باتوجه به بازی رفت، می توان گفت که کفه تیم السد برای صعود سنگین تر است چه از نظر مسائل روحی، چه از نظر بازیکن. حتی وضعیت نیمکت السد هم در بهترین شرایط است.»

الرایه همچنین به اعضای تیم السد تذکر داده است که بازی را دست کم نگیرند و مراقب اتفاقاتی نظیر گرفتن کارت زرد و قرمز و مسائلی از این دست باشند: «احتیاط امر مطلوبی است. البته احتیاط به معنای ترس از استقلال نیست بلکه احتیاط از خودمان و اعتماد کردن به نتیجه بازی رفت.»

این روزنامه همچنین به مشکلات دفاعی استقلال هم اشاره کرده و آورده است: «دیدار بازی رفت نشان می دهد که دفاع استقلال مشکلات زیادی دارد … لازم است که السد با این دفاع ضعیف استقلال از دقیقه اول حمله کند و یک گل زودهنگام به ثمر برساند که در اینصورت تمام امیدها و آرزوهای تیم ایرانی تمام خواهد شد.»

منبع:مهر

نویسنده مطلب: نوشین

http://kolony.ir/images/authors/nooshin_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/nooshin_cover.jpeg---ممنون که کلونی را حمایت میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.