اظهار نظر تاریخی کی روش درباره عامل اصلی حذف استقلال در آسیا

اظهار نظر تاریخی کی روش درباره عامل اصلی حذف استقلال در آسیا

در دیدار استقلال با السد قطر در حالی که تمامی استقلالی ها و طرفداران فوتبال ایران به امیدی صد چندان برای صعود استقلال دست یافته بودند ناگهان روزبه چشمی با انجام حرکتی عجیب آب سردی بر پیکره تمامی بازیکنان و طرفداران ریخت. چشمی از این دست اشتباهات در طول دو سال اخیر کم نداشته است و با حرکات گاه و بی گاه خود تمامی شاکله آبی پوشان را بر هم ریخت.

کارلوس کی روش چند روز قبل از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به دلیل انتقادات تندی که علیه انتخاب روزبه چشمی در تیم ملی ایران صورت گرفته بود مصاحبه ای را در حمایت از این بازیکن انجام داد که اکنون حالتی تاریخی و طنزگونه به خود گرفته است. سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران چشمی را مدرن ترین مدافع فوتبال ایران در ۱۰ سال اخیر دانست.

حال باید دید اینگونه نظرات آیا جای کارشناسی را باقی خواهد گذاشت و یا اینکه باید به حال خودمان افسوس بخوریم که این مربی چنین طرز فکری را در مورد فهم فوتبالی ما ایرانی ها دارد. با هر عقل و منطقی نمی توان اشتباهاتنه چندان کم تعداد چشمی را در حد یک مدافع جهانی به حساب آورد.

منبع: ورزش۱۱

نویسنده مطلب: محمد

http://kolony.ir/images/authors/mohammad_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/mohammad_cover.jpg---یه نفر کیش، همَمون مات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.