واکنش سرمربی السد به رویارویی با پرسپولیس بعد از حذف استقلال

واکنش سرمربی السد به رویارویی با پرسپولیس بعد از حذف استقلال

مانوئل فریرا پس از پایان بازی تیم‌های فوتبالالسد قطر و استقلال در دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا که با تساوی ۲ بر ۲ پایان یافت گفت: تلاش کردیم پیروز شویم اما شرایطی پیش آمد که به تساوی رسیدیم؛ از جمله خستگی بازیکنان و حضور برخی از آنها در بازی‌های ملی هفته گذشته.

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال السد قطر ادامه داد: بازی ما در ایرانآسان‌تر از بازی در دوحه بود. استقلال برای جبران شکست ۳ بر یک بازی رفت مبارزه سنگینی کرد اما نتوانست سازماندهی السد را تحت تاثیر قرار دهد. به مدیران باشگاه السد، هواداران و جامعهفوتبال قطر صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک می‌گویم. ما نماینده فوتبال قطر در این مرحله خواهیم بود.

فریرا درباره رویارویی با پرسپولیس در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: سال گذشته با پرسپولیس بازی کردیم اما امسال کاملا متفاوت است. باید در بهترین شرایط ممکن برای بازی با پرسپولیس قرار داشته باشیم زیرا این بازی را فینال می‌دانیم. هم‌اکنون باید به بازی بعدی لیگ ستارگان قطر برابر الریان فکر کنیم سپس می‌توانیم به بازی با پرسپولیس بیندیشیم. السد تجارب کافی برای وفق‌دادن خود با بازی‌های سخت لیگ ستارگان قطر و لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

منبع: افکار

نویسنده مطلب: محمد

http://kolony.ir/images/authors/mohammad_avatar.jpg---http://kolony.ir/images/authors/mohammad_cover.jpg---یه نفر کیش، همَمون مات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.